צילום printer

איך לבחור ראש דיו למדפסת

היום, כשכולנו ספונים בבתים, התלות שלנו במשרד הופכת ללא רלוונטית עוד. אנחנו נאלצים למצוא פתרונות יצירתיים לעבודה אפקטיבית ויעילה על אף האתגרים ששנת 2020 הציבה בפנינו. המציאות הביאה להופעה של משרדים ביתיים כמו פטריות אחרי הגשם.

כך שבין בחירה של כיסאות משרד נוחים ושולחן משרדי נוח ונאה אנו גם נדרשים לשאלה, איזה מדפסת לבחור ויתרה מכך, איך בכלל בוחרים ראש דיו למדפסת?

כדי לעשות קצת סדר בבאלגן ריכזנו כאן את כל המידע הרלוונטי שיעזור לכם לבחור נכון.

למה מדפסת צריכה ראש דיו לכתחילה

עולם המדפסות נחלק לשני סוגי מדפסות.

1. מדפסות לייזר: מדובר על מדפסות מתקדמות במיוחד, הן גם מדפסות שעולות בהתאם. הטכנולוגיה עליהן היא מבוססת למעשה לוקחת את האנרגיה של אור הלייזר וממירה אותה לכתב או גרפיקה לפי הצורך.

2. מדפסות דיו : אלו המדפסות השכיחות בעולם המשרדים הביתיים. שכן מדובר במדפסות זולות בהרבה. ניתן למצוא סוגים שונים של מדפסות דיו כך שללא ספק תוכלו למצוא מדפסת שתתאים לצרכיכם. מדפסות דיו מתחילות במדפסות פשוטות במיוחד המופעלות בצורה ידנית וממשיכות למדפסות מורכבות יותר המצוידות במסך מגע, מתחברות למחשב בעזרת בלוטות' וכן הלאה.

בשביל שמדפסת דיו תעבוד היא צריכה להניח פיגמנט מסוים, במקרה הזה דיו, על משטח לבן. המדפסת מקבלת מסר מהמחשב עליו הכנו את העבודה .כך שבין אם מדובר בגרפיקה מורכבת ובין אם מדובר על קובץ WORD  פשוט, מזרק הצבע יכול לשרטט את המילים והגרפיקה בדיוק על פי הסדר שקבענו מראש.

איך בוחרים ראש דיו למדפסת

כדי לבחור ראש דיו למדפסת אנחנו צריכים לקחת בחשבון כמה פרמטרים.

ראשית, מה אתם מדפיסים? אם אתם עובדים על גרפיקה שצריכה להיראות בצורה כזו או אחרת אין ספק כי ראש הדיו בו תבחרו צריך להיות צבעוני ובעל רמה גבוהה של פיגמנט. אבל במידה ואתם צריכים להדפיס ניירת המכילה מילים בלבד, בוודאי אם מדובר במסמכים לשימוש עצמי, אין סיבה לבחור בראש דיו מורכב מדי. ניתן במקרה הזה ללכת על ראש דיו שחור פשוט שיעשה את העבודה.

איזו מדפסת יש לכם? לא כל מדפסת מתאימה לכל ראש דיו כך שיש לעשות התאמה נכונה בין ראש הדיו למדפסת. במרבית המדפסות סוג הדיו המתאים להן יהיה רשום עליהן או בהוראות היצרן. בחירה בראש דיו פשוט למדפסת איכותית עלול להתגלות כדבר מיותר. כך שלכתחילה כדאי להימנע מכך.

השיקול הכלכלי: אין ספק כי ניתן היום למצוא ראשי דיו איכותיים במחירים נוחים ומשתלמים. השיקול הכלכלי, בטח בתקופה כזו הוא דבר שאין לזלזל בו. הדרך לוודא האם ראש הדיו אכן שווה את המחיר היא על ידי הצלבה בין גודל מיכל הדיו לכמות הדיו שהמדפסת צורכת בעל פעולה.

אם אתם רוצים לשמוע עוד, אנחנו ב- ענק הדיו נשמח לשוחח אתכם ולהתאים לכם את ראש הדיו הרלוונטי עבורכם.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מיטות ברזל מודרניות לעיצוב עכשווי

מיטות ברזל כבר מזמן מזוהות עם אלגנטיות ותחכום. המבנה החזק והעיצובים המורכבים שלהם הופכים אותם לבחירה פופולרית עבור אלה המבקשים להוסיף נופך של מעמד לחדרי השינה שלהם. בעוד שמיטות ברזל קיימות במשך מאות שנים, העיצוב המודרני הפיח חיים חדשים בפריטים הנצחיים הללו, מה שהופך אותם להתאמה מושלמת עבור חללי פנים עכשוויים.

קרא עוד »